Výprodej baskytarových aparatur SWR

Když nakupujete nové baskytarové vybavení, tak také sledujete nabídku jen velkých prodejců s vírou, že stejně mají nejlepší cenu? Možná, tak jako já, děláte chybu.

Jedním známým jsem byl upozorněn na e-shop plzeňského obchodu Hudební nástroje Houdek, který má v současnosti nekompromisní výprodejovou nabídku na baskytarové aparatury SWR (odkaz na stránku s akční nabídkou). SWR patří k renomovaným světovým výrobcům specializujícím se na aparatury pro baskytaristy a kdo se v tomto oboru chvilku pohybuje, nemohl jejich produkty a renomé přehlédnout. V minulosti jsem nad jejich produkty nejednou slintal i já a jedno jejich kombo jsem celkem dlouhou dobu používal.

Například reprobox SWR Golight 4×10 mi nějakou dobu nedával spát. Tedy jeho 800 Wattů, 25 kg a krásný design. Momentálně je v nabídce tohoto e-shopu za cca 20 000 Kč, což je o 4 000 Kč méně, než jsou ceny na ostatních známých českých e-shopech, kde značku SWR prodávají (muziker.cz, audiotek.cz). V kombinaci s 1×15 boxem stejné série to musí být smrtící kombinace a navíc nebudete potřebovat partu stěhováků k transportu. Na tomto reproboxu můžete ušetřit další cca 3000 Kč. A kdo by chtěl k boxům i zesilovač stejné značky, tak nesmí přehlédnout vlajkovou loď v podobě SWR 750x. Tento zesilovač mají levnější o téměř 10 000 Kč!

SWR LA 15

Sám jsem používal mezi baskytaristy velmi oblíbené baskytarové kombo SWR LA 15, které ocení ti, kteří chtějí mobilní aparaturu, avšak s dostatečným výkonem. SWR LA 15 je kostka jen o něco větší, než je průměr 15“ reproduktoru, kterým je kombo osazeno. 100 W výkonu stačí na různou produkci, podladění tvrďáci se ale přece jen budou muset poohlídnout jinde. Před cca 5 lety se kolem 6000 Kč pohybovala jeho bazarová cena a teď můžete získat za 6500 Kč funglovku (v Lídl Music je současná cena 8900 Kč).

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Vladan Košut. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.